قرقره شیلنگ برقی

August 18, 2021

آخرین اخبار شرکت قرقره شیلنگ برقی

قرقره های برقی شیلنگ تولید شده توسط قرقره های JARCH از فولاد با کیفیت و محکم ساخته شده اند اما می توان آنها را در صورت درخواست در فلزات دیگر سفارش داد.قرقره های برقی شلنگ های مارپیچی JARCH با psi استاندارد 300 ساخته می شوند اما می توانند برای psi های بالاتر تنظیم شوند.آنها از ورودی استاندارد ویکتاولیک 2 اینچی استفاده می کنند و در صورت درخواست ، می توان آنها را با زاویه ویکتاولیک 2 اینچی مجهز کرد.

آخرین اخبار شرکت قرقره شیلنگ برقی  0

موتور قرقره های شلنگ برقی حلقه های JARCH Hose با جریان الکتریکی ، هوای پنوماتیک یا موتورهای هیدرولیک با جریان AC یا DC سازگار است و ضد انفجار است.عقب یک قاب فولادی جوش داده شده با یک چرخ دنده است که می تواند زنجیره ای یا چرخ دنده باشد.از ویژگی های خاص قرقره شلنگ برقی ، بلبرینگ های خود روان کننده و خود تراز شونده است که نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد.این ویژگی ارزش افزوده بخشی از تعهد قرقره JARCH Hose به ارائه محصولات با کیفیت بالا است که به مراقبت کمی احتیاج دارند اما بدون نقص عمل می کنند.

آخرین اخبار شرکت قرقره شیلنگ برقی  1

تجهیزات حلقه های JARCH Hose برای تحمل سخت ترین محیط ها طراحی شده است.قرقره های شلنگ برقی ما دارای درجه حرارت استاندارد آب بندی از -76 درجه فارنهایت تا +356 درجه فارنهایت است که آنها را قادر می سازد تا در هر شرایطی و همچنین در هر نوع آب و هوا و آب و هوا ، از عملکرد بهتر و برتری برخوردار باشند.

اساس هر حلقه شلنگ در قرقره آن قرار دارد که باید محکم و بادوام باشد.قرقره های JARCH Hosereels در رنگ خاکستری استاندارد قرار دارند و از بالاترین کیفیت فولاد ساخته شده اند که دوام و مقاومت فوق العاده ای دارد.لبه های قرقره نورد می شوند تا استحکام بیشتری ایجاد کرده و عملکرد روان و همچنین ایمنی را ایجاد کنند.

اگرچه JARCH Hosereels از کارخانه با مشخصات استاندارد ما تهیه می شود ، مارپیچ های JARCH Hose یک حلقه یا شیلنگ را تولید یا اصلاح می کنند تا نیازهای مشتری در هر رنگ را برآورده کنند.کارکنان ما بیش از آنکه مایل به تنظیم طرح ها باشند تا نیازهای شما را برآورده کند.

آخرین اخبار شرکت قرقره شیلنگ برقی  2

وقتی به دنبال قرقره و شیلنگ های شلنگ محکم و قوی هستید که آماده انجام کار هستند ، به دنبال قرقره های شلنگ برقی توسط قرقره های JARCH Hose باشید.