اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش

August 19, 2021

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش

 

در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان حلقه های لغزنده سینی های قرقره کابل را نیز تولید می کنند.آیا طبقه بندی سینی های قرقره کابل حلقه لغزش را می دانید؟درام کابل چگونه کار می کند؟همچنین ، در بارگیری و تخلیه موبایل به چه نکاتی باید توجه شودقرقره کابل؟حالا اجازه دهید مطالب مربوطه را توسط JARCH به شما معرفی کنیم.

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  0

حلقه کابل ، همچنین به عنوان حلقه قدرت یا درام حلقه کابل شناخته می شود ، به دلیل فضای کوچک نصب ، نگهداری راحت ، قابل اعتماد ، برای جایگزینی خطوط تماس کشویی و تبدیل به راه حل اصلی در زمینه انتقال تلفن همراه (قدرت ، داده و رسانه سیال) استفاده می شود. استفاده و هزینه کم

 

طبقه بندی از حلقه لغزش سینی های کابل

 

قرقره کابل را می توان به نوع غیر برقی و برقی با توجه به فرم رانندگی تقسیم کرد.با توجه به آرایش کابل ، می توان آن را به یک ردیف تک محوری و چند ردیف محوری تقسیم کرد.با توجه به موقعیت حلقه لغزش جمع کننده ، می توان آن را به نوع داخلی حلقه لغزش و نوع بیرونی حلقه لغزش تقسیم کرد.با توجه به مواد سیم پیچ ، آن را به درام کابل زرهی و درام شیلنگ تقسیم می کند.نوع غیر الکتریکی شامل: نوع الاستیک (TA) ، نوع چکش سنگین (ZC) و نوع اتصال مغناطیسی (JQC) است.نوع الکتریکی شامل: نوع اتصال مغناطیسی (JQD) ، نوع موتور گشتاور (KDO) ، نوع پسماند (CZ) و نوع کنترل فرکانس متغیر (BP) است.

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  1

اصل کار از طبل کابل:

 

قسمت قدرت و قسمت تنظیم سرعت بر روی درام کابل توسط موتور حمل می شود که دارای ویژگی های الکتریکی و مکانیکی منحصر به فردی است.موتور دارای محدوده وسیع تنظیم سرعت و ویژگی های مکانیکی نرم است.هنگامی که بار تغییر می کند ، سرعت کار موتور نیز متناسب با آن تغییر می کند ، یعنی بار افزایش می یابد ، سرعت کاهش می یابد ، بار کاهش می یابد و سرعت افزایش می یابد.علاوه بر این ، موتور می تواند به مدت طولانی در هر نقطه از منحنی مشخصه مکانیکی گشتاور و سرعت به طور پایدار کار کند ، بنابراین می تواند اطمینان حاصل کند که کابل می تواند سرعت و کشش مناسب را در شعاع مناسب قرقره بدست آورد.

 

1. گشتاور خروجی موتور سیم پیچ کابل به عنوان نیرو برای هدایت قرقره برای جمع آوری کابل از طریق قسمت شتاب استفاده می شود.

 

2. گشتاور خروجی موتور کابل را به عنوان نیروی انسداد رها کنید تا از باز شدن سریع کابل و جلوگیری از همگام سازی تخمگذار کابل جلوگیری شود.

 

3. در حین خاموش شدن ، موتور روتور قفل شده طولانی مدت مجهز به یک ترمز معمولاً بسته است که می تواند اطمینان حاصل کند که هنگام خاموش شدن موتور ، کابل از قرقره به دلیل گرانش نمی لغزد.

 

برای اطمینان از اینکه خط کابل همیشه بدون مانع است ، از سهم شبکه جدا نشدنی است حلقه لغزشبهبا توجه به روشهای مختلف نصب حلقه لغزش رسانا ، می توان آن را به سه ساختار تقسیم کرد: نوع داخلی حلقه لغزش ، نوع بیرونی حلقه لغزش و نوع کنسول.حلقه لغزش داخلی است ، با ساختار جمع و جور و ظاهر زیبا.حلقه لغزش برای تعمیر آسان در خارج نصب شده است.این کنسول برای پیچاندن کابل های بلند و سنگین مناسب است.

 

 

 

 

طبل کابل به طور ابتکاری حلقه لغزش را برای تحقق فرایند اتوماسیون اعمال می کند

 

حلقه لغزش ، که به عنوان حلقه لغزش رسانا یا حلقه رسانا نیز شناخته می شود ، برای جایگزینی خطوط تماس کشویی و تبدیل شدن به راه حل اصلی در زمینه انتقال تلفن همراه (قدرت ، داده و رسانه سیال) به دلیل فضای نصب کوچک ، نگهداری راحت ، قابل اعتماد استفاده می شود. استفاده و هزینه کم

 

1. حلقه لغزنده داخلی

 

این نوع درام کابل عموماً به صورت افقی نصب می شود.همانطور که از نامش مشخص است ، حلقه لغزش در داخل شفت مرکزی درام کابل نصب شده است.

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  2

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  3

 

2. حلقه لغزش نوع خارجی

 

معمولاً برای مواردی مناسب است که مشخصات کابل اغلب تغییر کند یا چندین کابل در یک درام مشترک باشند.حلقه لغزش در کنار درام کابل در جهت محوری نصب شده است و معمولاً یک پوسته محافظ در خارج وجود دارد.ساختار حلقه لغزش به راحتی قابل تعویض است.

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  4

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  5

3. طناب حلقه لغزش

 

حلقه لغزش رسانا درام کابل در پایه نصب شده و در امتداد جهت محوری نصب شده است.موقعیت کنسول قسمت درام است.این نوع درام کابل برای موقعیت فضای بزرگ ، کابل بلند و سنگین مناسب است و معمولاً در بلوک تاج/جرثقیل بالابر ماشین آلات بندری استفاده می شود.

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  6

 

موارد فوق سه حلقه لغزش اختیاری رایج است.علاوه بر این ، در شرایط کاری خاصی مانند حلقه لغزش ضد انفجار که در محیط انفجاری استفاده می شود ، حلقه لغزش جریان زیاد برای انتقال جریان با قدرت بالا ، محصولات ترکیبی الکترو هیدرولیکی و غیره استفاده می شود. الکترومکانیک JARCH دارای انواع مختلفی است طرح هایی برای انتخاب

 

 

به عنوان جزء اصلی درام کابل ، اهمیت حلقه لغزش رسانا بدیهی است.حلقه لغزش رسانا تولید شده توسط الکترومکانیک JARCH با موفقیت در بسیاری از تولیدکنندگان درام معروف کابل در داخل و خارج استفاده شده است.و به اتفاق آرا ، راه حل های کامل و نصب راحت را دریافت کرد.

 

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  7

 

بنابراین در بارگیری و تخلیه قرقره کابل موبایل به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

1 ، ذخیره سازی قرقره کابل:

 

سیم ها و رشته های کابل نباید در هوای آزاد ذخیره شوند و قرقره کابل نباید به صورت افقی قرار گیرد.در صورت نگهداری در هوای آزاد ، کار ضد باران باید انجام شود.

 

محصولات انبار شده باید بر اساس دسته بندی ذخیره شوند تا به تمایز واضح برسند و با محصولات واضح مشخص شوند.

 

باید یک کانال برای روی هم قرار دادن محصولات وجود داشته باشد ، و آنهایی که ابتدا تحویل داده می شوند باید در جلو قرار گیرند

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  8

 

2 ، حمل و نقل قرقره کابل:

 

هنگام بالا بردن قرقره ، بالا بردن همزمان چند قرقره به شدت ممنوع است.قرقره کابل روی وسیله نقلیه باید به صورت پایدار ، نه افقی ، و با روشهای مناسب ثابت شود.

 

محصولات باید در حین حمل و نقل در روزهای بارانی و برفی پوشانده شوند تا از خیس شدن جلوگیری شود.علامت شناسایی و بازرسی محصول در حین کار باید محافظت شود تا از تلف شدن یا پاک شدن جلوگیری شود-

در حین حمل و نقل ، انداختن قرقره کابل با کابل یا سیم رشته ای از ارتفاع به شدت ممنوع است و آسیب مکانیکی به کابل و سیم رشته ای اکیدا ممنوع است.

 

قرقره باید با توجه به طول کابل و شعاع خمش مجاز انتخاب شود.به طور کلی ، شعاع خمش نباید کمتر از 20 برابر قطر خارجی کابل باشد.

 

برای انتقال مسافت طولانی رشته سیم آلومینیومی و سیم فولادی به خارج از استان ، صفحه با صفحه مهر و موم شده میخ باید برای بسته بندی فاصله ای با صفحه چوبی استفاده شود.

آخرین اخبار شرکت اصل کار قرقره کابل حلقه های لغزش  9

 

در نهایت ، ویرایشگر الکترومکانیکی JARCH به شما یادآوری می کند که در صورت نیاز به خرید درام مورد نیاز ، لطفاً به موقع با من تماس بگیرید تا مشخصات و پارامترهای مربوطه را ارائه دهیم ، و ما بهترین انتخاب را برای شما توصیه می کنیم.از حمایت شما متشکرم ، دفعه بعد می بینمتان!